13-04-2024 04:34
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 11.04.2024
і не відповідают риночним, як на це дивляться провіряючі органи коли накладні отписані але не відповідают ринку?

[off] 11.04.2024
Доброго дня, не підскажете зі сторони замовника коли у підрядника тверда договірна ціна, ціни на матеріали можуть буди знижені? Підрядник надав видаткові накладі від фопів, але вони завишені

[off] 11.04.2024
Вітаю, не підкажете, де можна знайти приклад кошториса на пусконналадку вентиляційнної системи (ПВ) та автоматики до неї?

[off] 10.04.2024
ruty, имхо, материалы без работ это продажа. а КБ2 так и называется, Акт выполненных работ.

[off] 10.04.2024
patchbilding, вчера это вопрос решили


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Любовь - \"Какую расценку применить при демонтаже утепления фасада пенопластом t= 50 мм\"
Олег - Потрібна допомога з вирішення питання по демонтажу утеплення фасаду, якщо взяти пряму розцінку на монтаж КБ15-78-1 з к.0,8 відповідно до норми, то ...
Анатолій - Вихідні дані: Влаштування віконних блоків (27,78т)/100м.кв./14,54(одиниць по 100м.кв.) Як перевести в м. кв. в кошторисі, КБ9-44-(1,2,3)?
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Задай вопрос КРУ
Тут был(и) 1 Гостей
rom1618
При твердій договірній ціні чи повинен інспектор КРУ вимагати накладні на матеріали. Акт КБ2в відповідає договірній ціні .
 
 Распечатать тему
Тверда договірна ціна
RiabininOS
комісія по оцінці від власника об'єкта. куди розцінені придатні матеріали далі підуть - друге питання, але спершу вони мають потрапити на баланс власника
Оценить сообщение
 
Нет
Dobs, жодна позиція не повинна перевищувати кошторисні обсяги. Щодо повторного використання - зазвичай, у договорі підряду передбачено, що демонтовані матеріали та обладнання передаються на склад Замовника за актом приймання-передачі.
Повторне їх використання, з деякими зауваженнями, у межах укладеного через систему електронних закупівель договору, можливе за умови укладання додаткової угоди до нього (наприклад, на підставі ч. 3 п. 19 Постанови від 12.10.2022 № 1178 "Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"). Головне, що кожен відступ від кошторисної документації, яка є невід'ємною частиною договору, повинен бути письмово погоджений Замовником шляхом укладання додаткової угоди до цього договору підряду.
Оценить сообщение
 
Dobs
Так справа в тому, що дод.угоду замовник підписати не проти. Але порівняно з початковою підписаною ДЦ, в новій дуже багато змін не лише в об’ємах (якісь кабінети вирішили не ремонтувати, а інші кабінети навпаки ремонтують в першу чергу ті, що не планували спочатку), так і зміни в переліку робіт. Наприклад шпаклювання було по штукатурці, тепер по підготовленим поверхням; було приклеювання ГКЛ чи монтаж гіпсокартону до готового каркасу (заміна лише ГК), тепер є фальшстіни з улаштуванням каркасу. Добавилися деякі нові оздоблювальні роботи, а також в розділі Сантехнічні роботи до прокладання труб включили раніше відсутні в ДЦ фітинги (трійники, коліна тощо). Загалом сантехнічних робіт і прокладання вентиляції по факту буде більше, а шпаклювання, фарбування навпаки менше, ніж планували при проведення ттендеру.
Також в дод.угоді виправлені деякі завищені раніше ціни. Наприклад лиштва, профілі ГК в початковій ДЦ були вказані в метрах, а ціна як за штуку. Зараз їх ціну зменшили.

Раніше був пп. 6.3.2.2 ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013.
Уточнювати тверду договірну ціну можна, лише якщо:
- замовник змінює у процесі будівництва проєктні рішення, що призводить до зміни обсягів робіт та вартісних показників....

В якому саме діючому документі зараз шукати точно таку фразу?
Оценить сообщение
 
Нет
Твердий кошторис (тверда договірна ціна) – кошторис, що може коригуватися лише в окремих випадках за згодою сторін у порядку, визначеному договором (п. 1.2 Настанови з визначення вартості будівництва (далі - Настанова)).
У випадку здійснення закупівлі робіт через електронну систему публічних закупівель на взаємовідносини між замовником та підрядником впливають, крім положень Настанови, положення законодавчих документів, які стосуються здійснення закупівель.
Попередню договірну ціну Ви розраховували на підставі якогось документу (проект чи дефектний акт?!, з опису обсягів робіт я схиляюся до того, що там все таки був проект з вартістю робіт, що перевищує 1 млн. грн.). Зміна будь-яких рішень щодо виконання робіт і характеристик матеріалів, які використовуються, вимагають у така випадку зміни проекту, а відповідно і повторного проходження експертизи. Самовільно підрядник немає права приймати рішення про будь-які відхилення від підписаної договірної ціни.
І не один обізнаний замовник на підпише Вам акти із такими замінами.
Вихід: підписувати акти на ті роботи, які відповідають за складом ресурсів договірним; потім коригувати кошторисну (можливо, і за свій рахунок); після цього укладати додаткову угоду, як вже вказувала раніше, наприклад, на підставі ч. 3 п. 19 Постанови від 12.10.2022 № 1178 "Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування".
Використання бюджетних коштів - це завжди дуже відповідальне питання і помилок краще не допускати, щоб потім не було боляче.
Оценить сообщение
  x 1  x 1
 
Dobs
Дякую за відповідь. Тут без проекту, був дефектний акт, це поточний ремонт багатоповерхового офісу, але сума 6 млн.грн., бо площа і об’єми великі
Оценить сообщение
 
Tjuna
6.2. За твердої договірної ціни взаєморозрахунки провадяться на підставі виконаних обсягів робіт та їх вартості, визначеної в договірній ціні.

Тобто в Настанові не сказано, що при твердій ДЦ обсяги робіт в актах не повинні перевищувати обсяги в ДЦ. Якихось видів робіт більше, якихось менше, головне не вийти за загальну суму договору
Оценить сообщение
 
MarikBig
Tjuna написал(а):
6.2. За твердої договірної ціни взаєморозрахунки провадяться на підставі виконаних обсягів робіт та їх вартості, визначеної в договірній ціні.

Тобто в Настанові не сказано, що при твердій ДЦ обсяги робіт в актах не повинні перевищувати обсяги в ДЦ. Якихось видів робіт більше, якихось менше, головне не вийти за загальну суму договору


не знаю де ви таке зустрічали, але за мого досвіду всі замовники навіть при динамічній обєми які перевищують в договорі не пропускають, все через додаткову угоду


Не дивлячись на найхитрішу організацію, підрядник не в змозі протистояти поганому кошторисному розрахунку. Кошторис - фундамент, на якому будується Проект..." Джон С.Маскаро, Президент Mascaro Inc.
Оценить сообщение
  x 2
 
kolisnyk
Адмін!!! Забаньте його, що за ... ???
Оценить сообщение
 
ksilit
сори позндо увидел
Изменил(а) ksilit, March 03 2024 10:46
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Ціна на матеріали Первые шаги 5 April 06 2008 01:32
Штучні вироби - відпускна ціна? Материалы 8 May 08 2008 16:25
договірна ціна Административные расходы 10 May 20 2010 14:21
Авторизация
Логин

ПарольЗабыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 14

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,395
Новый пользователь: An

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры