28-05-2024 19:47
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 28.05.2024
Есть ли возможность в АВК округлить количество маш-час машин и механизмов, хотелось бы хотя бы до 4 знаков

[off] 28.05.2024
где нужно поставить коэффициент, чтобы показало уровень зарплаты в проектных работах на разряд 7,0?

[off] 28.05.2024
Натализе, 172,33

[off] 28.05.2024
Значення середньомісячної тривалості робочого часу розраховані із умов тривалості воєнного стану після 14 травня 2024

[off] 27.05.2024
примітку до цього СОУ «є особливості застосування». Де можна знайти ці особливості та сам лист? Знаходжу тільки наказ Укравтодору тією датою, про ніякі особливості застосування там не пишеться.Дякую


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е




[On-Line консультация]
Антон - Встановив останню версію програми, але весь шріфт йде ієрогліфами
Аліна - Доброго дня, скажіть можливо хтось знає чи можна переносити матеріали створені в НДІ користувача з однієї АВК в іншу?
Максим - При перенесенні кошторису з системи Кошторисних документів в систему Договірна ціна змінюється вартість будівництва. Скажіть будь ласка в чому може...
Просмотр темы
» Вопросы и ответы » Консультации
Тут был(и) 1 Гостей
IKIF
Всім Вітання колеги.
Прийшов 2019 рік, з кожним днем набуває актуальності питання розміру інвесторської ЗП в 2019.
В минулі роки Замовник керувався рішенням центрального органу виконавчої влади.
На сьогодні, на скільки я розумію, ситуація змінилась.
Згідно Наказу Мінрегіону від 27.07.2018 № 196, зареєстрованим в Мін’юсті 16.08.2018 за № 931/32383.
Новий порядок набрав чинності після офіційного опублікування – 04.09.2018 р.
Наказ та порядок продублювані в ЦО №09 2018
До посту прикріплюю пдф з Наказом та порядком.

Питання!?
яким чином Замовнику розрахувати розмір ЗП на 2019 рік?
згідно п.4 "Порядку розрахунку розміру кошторисної ЗП, який враховується при визначенні вартості будівництва":
"Розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської документації (на стадії розроблення проектної документації), визначається замовником (інвестором) у складі вихідних даних на проектування для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8, але не нижче ніж середньомісячна заробітна плата у будівництві (у розрахунку на одного штатного працівника) за попередній звітний рік, що оприлюднюється центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, збільшена на прогнозний індекс споживчих цін на поточний рік ( у середньому до попереднього року), який є складовою основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, що схвалюється Кабінетом Міністрів України."

Центральним органом виконавчої влади в галузі статистики є Державна служба статистики України - http://www.ukrsta...
звідси питання яким чином "вони" оприлюднюють інфомацію, просто через інтернет портал, чи є якісь друковані видання? чи необхідно звернутись до них листом, для отримання необхідної інформації.

Роздуми.
Включати в інверсторську документацію 2019 ЗП на рівні 2018 мабуть буде помилкою, так як в "Порядку" вказано що рівень ЗП повинен бути не нижче ніж минулорічний на індекс (який буде більше 1-ці мабуть).
IKIF присоединил файл:
nakaz-196-z-dodatkom.pdf
Изменил(а) IKIF, January 04 2019 11:59
 
 Распечатать тему
Зарплата 2019
Marat
Yulyauabs написал(а):
Тобто я беру бух.дані щодо зп кожного робітника,розділяю на кількість робітників ( якщо зп згідно трудового договору) і це і буде та зп,яку потрібно закладати в смєту? А як оформити розрахунок для буджетних установ, які вимагають розрахунок зп підрядника?


http://www.minreg...ivnitstvi/
Оценить сообщение
 
alexsmeta
Yulyauabs написал(а):
Тобто я беру бух.дані щодо зп кожного робітника,розділяю на кількість робітників ( якщо зп згідно трудового договору) і це і буде та зп,яку потрібно закладати в смєту? А як оформити розрахунок для буджетних установ, які вимагають розрахунок зп підрядника?


Непотрібно розрахунок узгоджувати з замовником! Можливо у тех. вимогах буде написано щодо рекомендованого розміру з/п, але розрахунок, підтвердження тощо непотрібне! Ви плануєте отримувати 10000 грн. - ставте цю з/п.
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
alexsmeta написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Тобто я беру бух.дані щодо зп кожного робітника,розділяю на кількість робітників ( якщо зп згідно трудового договору) і це і буде та зп,яку потрібно закладати в смєту? А як оформити розрахунок для буджетних установ, які вимагають розрахунок зп підрядника?


Непотрібно розрахунок узгоджувати з замовником! Можливо у тех. вимогах буде написано щодо рекомендованого розміру з/п, але розрахунок, підтвердження тощо непотрібне! Ви плануєте отримувати 10000 грн. - ставте цю з/п.
Оценить сообщение
  x 1
 
Yulyauabs
Укравтодор той рік працював з зп 6400. Але від підрядників вимагали розрахунок зп,щоб побачити , що зп підприємства не нижча. Щоб вони переконалися,що не переплачують. Я думаю,цього року буде так само. Хочеться підготуватися. Але не знаю як.
І можна до Вас ще питання?.. до розрахунку я маю брати тільки робітників,що працюють на дорозі,чи і інших робітників організації?
Оценить сообщение
 
ksilit
Yulyauabs написал(а):
Укравтодор той рік працював з зп 6400. Але від підрядників вимагали розрахунок зп,щоб побачити , що зп підприємства не нижча. Щоб вони переконалися,що не переплачують. Я думаю,цього року буде так само. Хочеться підготуватися. Але не знаю як.
І можна до Вас ще питання?.. до розрахунку я маю брати тільки робітників,що працюють на дорозі,чи і інших робітників організації?


https://stroysmet...post_76101
Оценить сообщение
  x 1
 
Yulyauabs
Тобто 1853*2.31*1.308*1.28=7166.47
ЗП відпуск=24/(365-11)=487.31
ЗП тариф=7166.47+487.31=7653. Так?
А в якому випадку застосовувати інфляційний відсоток?..дууууже хочу зрозуміти.допоможіть
Оценить сообщение
 
lilok
Киев
http://kmr.ligaza...enDocument
Изменил(а) ksilit, January 23 2019 14:51
Оценить сообщение
 
ksilit
Yulyauabs написал(а):
Тобто 1853*2.31*1.308*1.28=7166.47
ЗП відпуск=24/(365-11)=487.31
ЗП тариф=7166.47+487.31=7653. Так?
А в якому випадку застосовувати інфляційний відсоток?..дууууже хочу зрозуміти.допоможіть


что у Вас за коэф. 2,31. в отраслевом соглашении был коэф. 1,6
Оценить сообщение
  x 1
 
Marat
Yulyauabs написал(а):
Тобто 1853*2.31*1.308*1.28=7166.47
ЗП відпуск=24/(365-11)=487.31
ЗП тариф=7166.47+487.31=7653. Так?
А в якому випадку застосовувати інфляційний відсоток?..дууууже хочу зрозуміти.допоможіть


Да в вашому випадку (розрахунку) інфляція не враховується. Це два різні розрахунки. Почитайте уважніше всі повідомлення по темі, зрозумієте.
Оценить сообщение
 
kolisnyk
Згідно останього розрахунку заробітної плати ЗП мін — розмір прожиткового мінімуму, встановлений для працездатних осіб на 01 січня календарного року

https://www.golov...osib#anc_1
1921х1,28х1,60х1,308=5145,94 грн. - це без жодних надбавок...
Оценить сообщение
 
Юличк@
Yulyauabs написал(а):
alexsmeta написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Тобто я беру бух.дані щодо зп кожного робітника,розділяю на кількість робітників ( якщо зп згідно трудового договору) і це і буде та зп,яку потрібно закладати в смєту? А як оформити розрахунок для буджетних установ, які вимагають розрахунок зп підрядника?


Непотрібно розрахунок узгоджувати з замовником! Можливо у тех. вимогах буде написано щодо рекомендованого розміру з/п, але розрахунок, підтвердження тощо непотрібне! Ви плануєте отримувати 10000 грн. - ставте цю з/п.


уже говорят, что нужны расчеты зп подрядчика, которая заложена в смете. Вопрос какая форма расчета?
Старый вроде и не отменен, но в изменениях на него указаний нет, и нового не дали.
Считать от прожиточного минимума - так надбавок должно быть больше чем тарифная ставка, нонсенс.
Может считать от минимальной ставки с учетом надбавок и инфляции?
Оценить сообщение
 
Юличк@
kolisnyk написал(а):
Згідно останього розрахунку заробітної плати ЗП мін — розмір прожиткового мінімуму, встановлений для працездатних осіб на 01 січня календарного року

https://www.golov...osib#anc_1
1921х1,28х1,60х1,308=5145,94 грн. - це без жодних надбавок...


думаю, что прожиточного минимума уже можно не считать, т.к. пример расчета в новом приказе не указан.
а если считать, 1853 грн на 01.01.19
Оценить сообщение
 
Юличк@
есть идея применить старый расчет
рассчитывать от минимальной тарифной ставки, с учетом 1,308, коэф инфляции и надбавок по предыдущему году
тогда ЗП тариф=мин. ставка*1,308*инфляция
+надбавки от этой тарифной
инфляция спорный момент (
что думаете?
Оценить сообщение
 
ksilit
считают по прожиточному минимуму на 1 января 2019 для трудоспособного населения, а он 1921
и в старом расчете коэф. инфляции, не вижу
Оценить сообщение
 
Юличк@
ksilit написал(а):
считают по прожиточному минимуму на 1 января 2019 для трудоспособного населения, а он 1921
и в старом расчете коэф. инфляции, не вижу


спасибо, согласна с 1921, но это не спасает
считая от прожиточного минимума с надбавками даже до ставки не доходит
инфляции и я не вижу в старом расчете. но нового расчета не видел никто, его просто нет в новом порядке
вопрос как сделать расчет ожидаемой зп подрядчика?
у меня его уже требуют, я ж не могу дать расчет типа "10тыс хАчу, слуший"3
Оценить сообщение
  x 1
 
Yulyauabs
з 01.01.2019 коефіцієнт 1,6 змінено на 2,31. Тому в розрахунку своєму і застосувала 2,31. Мінімальна заробітна плата з 01.01.2019 - 1921...
виходить так: 1921*2,31*1,28*1,308=7429,45
ЗП відпус=24\(365-11)=487,31
ЗП тар=7429,45+487,31?????
Була нещодавно на семінарі, то щодо інфляції говорили , що не гласно всі працюють по другому сценарію
Питання? до якої цифри застосувати інфляцію? до тарифної чи та що без всяких надбавок?
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
щодо коефіцієнта 2,31
https://msmeta.com.ua/ua_view_novosti_stroitelstva.php?id=274
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
Marat написал(а):
Yulyauabs написал(а):
Тобто я беру бух.дані щодо зп кожного робітника,розділяю на кількість робітників ( якщо зп згідно трудового договору) і це і буде та зп,яку потрібно закладати в смєту? А як оформити розрахунок для буджетних установ, які вимагають розрахунок зп підрядника?


http://www.minreg...ivnitstvi/


яким документом оформити підтвердження щодо бажаного рівня? що дійсно працівники отримують , прикладом, 10 тис, а не 8,5 чи 15?
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
Marat написал(а):
на http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2005/gdn/Zarp_ek_p/Zp_ek_p_u/arh_zpp_u.htm
вітсутні данні за грудень 2018.
а згідно http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/546-2018-%D0%BF
індкс по 2-иму сценарію на 2019 рік складає 109,7%
так чи ні?


Та таке ж вроді...
До чого його приймати? якщо середня зп, прикладом, на підприємстві станом на 01.02.2019 року скаде 10 ти , то ці 10 тис (на одного працівника усереднена) має бути помножена на індекс інфляції за січень? Але ж індекс зявляється набагато пізніше ніж 1 число. :(((((((((((( не розумію і все......
Оценить сообщение
 
Yulyauabs
IKIF написал(а):
Всім Вітання колеги.
Прийшов 2019 рік, з кожним днем набуває актуальності питання розміру інвесторської ЗП в 2019.
В минулі роки Замовник керувався рішенням центрального органу виконавчої влади.
На сьогодні, на скільки я розумію, ситуація змінилась.
Згідно Наказу Мінрегіону від 27.07.2018 № 196, зареєстрованим в Мін’юсті 16.08.2018 за № 931/32383.
Новий порядок набрав чинності після офіційного опублікування – 04.09.2018 р.
Наказ та порядок продублювані в ЦО №09 2018
До посту прикріплюю пдф з Наказом та порядком.

Питання!?
яким чином Замовнику розрахувати розмір ЗП на 2019 рік?
згідно п.4 "Порядку розрахунку розміру кошторисної ЗП, який враховується при визначенні вартості будівництва":
"Розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської документації (на стадії розроблення проектної документації), визначається замовником (інвестором) у складі вихідних даних на проектування для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8, але не нижче ніж середньомісячна заробітна плата у будівництві (у розрахунку на одного штатного працівника) за попередній звітний рік, що оприлюднюється центральним органом виконавчої влади в галузі статистики, збільшена на прогнозний індекс споживчих цін на поточний рік ( у середньому до попереднього року), який є складовою основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, що схвалюється Кабінетом Міністрів України."

Центральним органом виконавчої влади в галузі статистики є Державна служба статистики України - http://www.ukrsta...
звідси питання яким чином "вони" оприлюднюють інфомацію, просто через інтернет портал, чи є якісь друковані видання? чи необхідно звернутись до них листом, для отримання необхідної інформації.

Роздуми.
Включати в інверсторську документацію 2019 ЗП на рівні 2018 мабуть буде помилкою, так як в "Порядку" вказано що рівень ЗП повинен бути не нижче ніж минулорічний на індекс (який буде більше 1-ці мабуть).


на сайті опубліковано дані за 11 місяців. якщо знайти середню ЗП за рік і помножити на 109,7 то виходить більше 8 тис. Виходить, що не нижче минулорічної..
Оценить сообщение
 
Перейти на форум:

Подобные темы
Темы Форум Ответов Последние сообщения
Зарплата Первые шаги 4 May 11 2007 09:48
Зарплата 1800грн. (Держбудівська) Первые шаги 10 September 07 2007 12:26
Помогите Зарплата на 2008 год Первые шаги 11 March 18 2008 12:28
Зарплата 2300 Проблемы и решения 6 April 26 2008 18:34
Зарплата сварщика Первые шаги 2 May 18 2008 09:16
Зарплата Прочие вопросы 15 June 10 2008 14:06
Зарплата Первые шаги 3 August 02 2008 18:59
Зарплата Административные расходы 10 October 22 2008 16:22
средняя зарплата Первые шаги 3 November 13 2008 15:14
Зарплата в разные периоды Проблемы и решения 3 November 20 2008 11:24
Авторизация
Логин

Пароль



Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать смету
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Сейчас на сайте
Гостей: 32

Пользователей: 0

Всего пользователей: 25,400
Новый пользователь: haresanna

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры