|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
26.03.2016 18:01
нє, я канешно понімать, шо дехто непогано заніс і непогано присоався, но НАС ЦЕ ЯКИМ БОКОМ ХВИЛЮЄ?
26.03.2016 18:00
Ksilit, я ж писала Вам уже... Ну шонеясно? Не може норма, ОБОВ"ЯЗКОВА до виконання бути за деньгі! Давайте тоді будемо закони так видавати! 
26.03.2016 17:37
только денег за СОУ заплатить надо будет )
26.03.2016 17:35
а зачем минрегиону утверждать новые нормы, если за утверждение СОУ с этими же нормами и разработанными организацией, можно бабосиков срубить? бизнес и не более того. все хотят кушать, а кто то больше
26.03.2016 17:26
ну тоді БІЛЬШІСТЬ затверджених треба повикреслювати, якщо за такою логікою ))) ЗІ - і опять возвращаемся на начало дискушн... 
26.03.2016 17:25
проте книга в будь-якому випадку інформативна. За що щиро дякую
26.03.2016 17:22
перевіряю сама себе: 39,065люд-год/100кв.м. 3400/167=20,36грн/люд-год. 20,36х39,065=795,36грн+ПДВ=954,44грн/100 кв.м 
26.03.2016 17:20
я ж по цьому товарищу Черницькому робила...
26.03.2016 16:43
і вийшла у нас натяжна стеля по 9,37грн/кв.м... (зарплата)...
26.03.2016 16:17
а можна в двох словах написати? мо я Вас стісняюсь ;-)
26.03.2016 16:03
а яким чином ми в наше АВК вносимо кількість "по проекту"?
26.03.2016 15:49
26.03.2016 15:37
За Вашою логікою виходить, що ми щоб користуватися (тобто виконувати будь-який закон) повинні окремо платити кошти? Класно у Вас! 
26.03.2016 15:36
Ksilit, Ви трохи запутались з "денех". ;-) Норми це регуляторний акт обов'яязковий до виконання і затверджується він держструктурою. Що заважає Мінрегіону затвердити норми?
26.03.2016 15:34
Геніально! Власне, чим я зараз і зайнята. Тільки я уявляю фейсліца чиновніка, скажімо в уксі і купу моїх нервів у відповідь на вс іїї "шось таке придумали, воно не законне"!
26.03.2016 14:42
Olga2014, сметчики не стали ждать, они брали книгу и заносили в ПНСИ нормы. и пользуются этой базой
26.03.2016 14:41
а там всегда можно денег содрать и в карман положить
26.03.2016 14:40
Olga2014, я уже писал, чтобы утвердить нормы надо заплатить денег. а государство в лице минрегионбуда и других органов, просто так это не сделают. денег то потом не получить за утверждение СОУ
26.03.2016 13:36
І відповідає технолоігям які зараз застосовуютться? Да/ні? )))
26.03.2016 13:36
Ви можете стверджувати що РЕКНівські норми адекватно розроблені? І ті косяки про які я Ksilitu писала відсутні ))) У нас повна база "С" і в роботах все правильно внесено?
|