|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
26.03.2016 07:23
давайте скажу один раз и навсегда. нормы разрабатывались когда нужных Вам материалов не было и в помине. чтобы внести новые материалы нужно разработать норму утвердить ее, а это деньги.
26.03.2016 07:05
і може відразу відповісти
26.03.2016 07:04
Але мене здивувало відсутність в базі цих матеріалів. Здивувало настільки що я засумнівалася в тому що правильно шукала. Тому й запитала у знаючих людей - може хтось нещодавно робив і може відразу від
26.03.2016 07:04
А якщо практично - я зараз якраз роблю їхню роботу - створюю собі НОРМАЛЬНУ базу матеріалів і, звісно враховуючи масу і клас роблю матеріали. Хочеться робити з максимально подібних. Але мене здивувало
26.03.2016 07:03
Ну взаагалі-то неясно чому кошторисники повинні робити роботу Інпроекту... Це якщо глобально...
25.03.2016 19:59
Да хоть из гвоздя сделайте только правильно укажите массу и класс груза (транспорт)
25.03.2016 19:52
Кто сказал Ученье - свет. Задумайтесь
25.03.2016 19:51
А это принципиально есть нет? Да тяжко Ну что поделаешь
25.03.2016 17:46
до речі, якщо Ви не налаштовані стібаццо, то варто просто відповісти є металочерепиця в стандартній базі матеріалів чи ні? Бо я не побачила.
25.03.2016 17:44
я просто не могу серйозно реагировать, когда смотрю на минрегионовскую расценку устройства кровли с металочерепици ))))
25.03.2016 17:05
Я? К Преподу? В пятницу? Учиться? Да никогда в жизни! не откажусь!
25.03.2016 16:55
в смислє "пятница - приежжпйте"? ))) Я серйозно - я її не бачу в "С"-шках... А таке як була
25.03.2016 16:07
Olga2014, 
25.03.2016 14:54
Друзі! Це в мене пятнічноє чи в стандартних матеріалах дійсно не має ні бітумної ні металочерепиці? 
25.03.2016 11:44
prepod, я тоже так думал,спасибо
25.03.2016 11:15
prepod, т.е. имеются ввиду кабели, которые поставляются вкомплекте с регистратором и в спецификацию не включены?
25.03.2016 11:06
ksilit, мне так не подойдет,спасибо
25.03.2016 10:18
Добрый день! Подскажите, беру монтаж видеорегистратора М10-372-14, в составе работ указано: монтаж обрудования, кабелей и проводов. Прокладка каких поводов имеется ввиду ? и в каком количестве?
25.03.2016 10:17
Vitek-Lem, например, по ГНч 8-6 взять время, применить коэф. и через текстовую ввести
25.03.2016 09:27
Демонтаж каркаса під гіпсокартон?підскажіть розцінку
|