|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
15.03.2016 16:21
Valentin [!] судді ще не всі пройшли люстрацію,навіщо їм заважати)) Я думаю колега знає,що основою відносин є договір. 
15.03.2016 13:50
Если одна из сторон не согласна изменять ЕСВ на 22% -или суд или добровольный разрыв Договора. Суд не будет на стороне изменений без согласия двух сторон.
15.03.2016 13:48
Кариатида , твердая цена не подчиняется никаким ДСТУ. Допсоглашение к Твердой цене и только согласие двух сторон. Иного не дано.
15.03.2016 13:29
Викторинка, спасибо, буду ознакамливаться
15.03.2016 12:55
п.6.3.2.2ДСТУ Б. Д .1.1-1-2013 ДОЗВОЛЯЄ ВАМ змінити 38,52 на 22%
15.03.2016 12:49
15.03.2016 12:48
Кариатида [!] Н=18 це не просто параметр, а корегування урядових нововведень, а значить ви застосовуєте і 22%,і 5% і 3%.Прочитати можна відповідний пункт щодо твердої ціни і відповідний урядовий докум
15.03.2016 12:44
Друзья, повторяю вопрос и прошу помочь. Подскажите, если твердая ДЦ, надо ли применять Н18=22%в Актах выполненных работ? И где об это можно почитать? Я Заказчик
15.03.2016 12:31
Olga2014 [!] добре що стало в пригоді.На здоров"я.Удачі! 
15.03.2016 12:08
О! Вікторинка! Супер! 
15.03.2016 12:07
дякую
15.03.2016 11:29
е34-60-13 без мінусовки як варіант
15.03.2016 11:27
можна е34-56-2
15.03.2016 11:20
например Е34-56-2
15.03.2016 11:03
Але зараз мене більше цікавить ЕН15-77-3 - яку розцінку взяти мінусовкою, щоб викинути з неї дерев"яний каркас?
15.03.2016 11:02
По-суті: людина підняла питання, я теж бачила таку штуку як 0,87 - сільно інтірісуюсь знать як застосовувати Р в новому будівництві, якщо Е відповідної роботи не має. Повишаю такзать свой общий уровєн
15.03.2016 11:01
Valentin! Ви прямо сейчас хотите открить лингвистическую дискуссию? )
15.03.2016 10:46
Подскажите, если твердая ДЦ, надо ли применять Н18=22%в Актах выполненных работ? И где об это можно почитать? Я Заказчик
15.03.2016 10:36
Olga2014, "немає" пишеться разом. И что Вы несете по сборникам Р??? У Вас новое стрительство еще не сдано, а Вы уже ремонтом занимаетесь?? Такую глупость можно узаконить только в Договоре!
15.03.2016 10:28
тобто якщо не має в Е, берем Р БЕЗ коефіцієнтів?
|