|
Для участі в міні-чаті Ви повинні авторизуватися
17.03.2016 08:48
Викторинка, а сметные нормы какие можно брать? Перерыла сборники и ничего не нашла.... Извините за бестолковость, первый раз сталкиваюсь...
17.03.2016 08:43
Newrella [!], кошторис на відповідний обсяг, калькуляція на роботу механізму .Як підтвердження роботи механізмів-змінний рапорт
17.03.2016 08:31
ksilit, ну это если вариант с твердой ДЦ.
17.03.2016 08:30
Викторинка, подрядные земработы.
17.03.2016 08:28
Newrella [!] є річний наробіток бульдозера.Є оренда механізму,є послуги, а є підрядні земроботи.Який у вас договір?
17.03.2016 08:17
и наоборот, зачастую подписывают договор и потом уж подгоняют сметы под него
17.03.2016 08:16
и опять таки не путайте договор и договорную цену. если в договоре указано 900 грн, то хоть за 1000 покупайте, а укажите 900. Договор превыше всего.
17.03.2016 08:14
Olga2014, по накладной Вам какую цену указали -900 грн.? вот и ставьте 900 грн.
17.03.2016 08:13
Есть ли какие-то нормы на работу бульдозера на полигоне ТБО? Как правильно вести взаиморасчеты с заказчиком (владельцем полигона)? Составить калькуляцию на маш-час и заполнять раборта работы-простоя?
17.03.2016 07:58
Здравстуйте, у кого то есть форма для учета эксплуатации строительной техники.:)- Спасибо.
17.03.2016 07:55
Olga2014 это сайт сметчиков  что бухг дала то и в кб-2в заложили а остальное вопрос в бухгалтерию
17.03.2016 07:37
Olga2014, спасибо за ответ в теме. Но очень хочу услышать мнение очень уважаемого мною prepodа. Прошу отозваться!
17.03.2016 06:56
цивільний кодекс
17.03.2016 06:56
2. Якщо фактичні витрати підрядника виявилися меншими від тих, які передбачалися при визначенні ціни (кошторису), підрядник має право на оплату роботи за ціною, встановленою договором підряду
17.03.2016 06:55
ібо: Стаття 845. Ощадливість підрядника 1. Підрядник має право на ощадливе ведення робіт за умови забезпечення належної їх якості.
17.03.2016 06:55
Вирішили ми в ДЦ купити цеглу по 900грн. підписали ДЦ. Купили по 850. Процентуєм по 900.
17.03.2016 06:54
ну з націнкою хай буде - переконали . А що скажете за вміння підрядника тргуватися і збивати ціну на матеріали? ;-)
17.03.2016 06:47
Olga2014, спасибо. Свое мнение уже вызила по этому поводу. Прошу небезразличных коллег присоединяться!
17.03.2016 06:24
п.6.3.2.2 такі да. Чорним по-українські написано...
17.03.2016 06:21
Кариатида, я для цього створила тему. мої аргументи з цього приводу тут: http://stroysmeta.com.ua/forum/viewthrea d.php?forum_id=7&thread_id=6933&pid=68042# post_68042
|