20-01-2022 12:22
Техподдержка в Viber


Техподдержка АВК⁩


Группа поддерживается напрямую разработчикам
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 20.01.2022
Доброго дня. Хтось вже складав договірну за новою настановою?

[off] 20.01.2022
Доброе! Smile

[off] 20.01.2022
Всем доброе утро! чай

[off] 19.01.2022
Зі святом, де скачати ТУ У 28.2-33290985-001:
2005 ?

[off] 19.01.2022
огромная


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Мария - Доброго дня підкажіть будь ласка чи можна використовувати в кошторисних розрахунках розцінки із збірника БП2, так як подібної, підходящої розцінки ...
Наталья - Подскажите, пожалуйста, в договорной цене (твердая) есть сумма командировочных 25 тыс.грн. А по факту в кб-2 я могу эту сумму разделить на командир...
Оксана - Помогите, пожалуйста, разобраться: делали смету на слаботочку – при получении итоговой суммы всплыло уведомление АВК «згідно зміни №2 до ДСТУ прибу...
Щодо поточних цін на основні будівельні матеріали
Новости

Узагальнена інформація щодо вартості основних будівельних матеріалів буде розміщена на офіційному веб-сайті Мінрегіонбуду у рубриці "Діяльність Міністерства. Ціноутворення та експертиза у будівництві". Ця інформація має довідковий характер і може застосовуватись при прогнозуванні обсягів капітальних вкладень, що спрямовуються на будівництво, слугувати замовнику орієнтиром при визначенні вартості будівництва на стадії складання інвесторської кошторисної документації у випадку відсутності даних щодо відпускних (поточних) цін на окремі матеріали, що не є основними на конкретній будові.

Разом з тим, слід зазначити, що інформація по всіх регіонах (за винятком УКБ Запорізької облдержадміністрації) була підготовлена за формальними ознаками.

Так наприклад, в інформації УКБ Рівненської, Чернівецької та Тернопільської облдержадміністрацій наведені вартісні показники без зазначення джерела інформації (завод-виробник, посередник).

ГоловУКБ м. Києва надано дані про поточні ціни будівельних матеріалів лише по 11 позиціях проти передбачених 41.

Показники вартості теплоізоляційних плит, надані УКБ Чернівецької та Тернопільської областей, наведені за одиницею виміру, що не відповідає передбаченій у листі Мінрегіонбуду та унеможливлює їх співставлення з іншими регіонами.

У багатьох випадках ціни на будівельні матеріали, зазначені окремими УКБ, при однаковій їх одиниці виміру значно відрізняються за величиною у порівнянні з іншими регіонами (наприклад, у Волинській області вказана усереднена вартість плиток керамічних облицювальних 641 грн. проти усередненої вартості по Україні 55 грн.; вартість плит мінераловатних у Хмельницькій, Рівненській, Волинській областях відповідно складає 25,55; 1100; 1140 грн. проти усередненої 385 грн; вартість дошок обрізних у Миколаївській області - 3340 грн. проти усередненої вартості 1115 грн.; вартість арматури у Чернівецькій області - 3800 грн. проти усередненої 6570 грн.).

Інформація від УКБ Дніпропетровської та Сумської облдержадміністрацій надійшла з порушенням термінів, зазначених у листі Міністерства, не в повному обсязі та з помилками.

Крім того, у багатьох випадках надавалась інформація, оформлена не в установленому порядку.

Станом на 1 липня поточного року до Мінрегіонбуду інформація про вартість матеріалів від УКБ Донецької облдержадміністрації взагалі не надійшла.

Виходячи з викладеного, просимо вжити дієвих заходів щодо забезпечення якісної підготовки матеріалів відповідно до листа Мінрегіонбуду від 21.05.2010 № 2/12-20/5742, щомісяця у термін до 15 числа місяця, наступного за звітним.

Додаток: на 4 стор.
Перший заступник Міністра А.В.Беркута

* * *

21.05.2010 № 2/12-20/5742
Управління капітального будівництва при Раді міністрів АР Крим,
обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" від 09.04.1999 № 586, Положення про Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 № 750, з метою стабілізації будівельної галузі та розвитку житлового будівництва, достовірного визначення вартості спорудження житла та на виконання Протокольного рішення наради про подальшу діяльність управлінь капітального будівництва при Раді міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, яка відбулася в Мінрегіонбуді 09.04.2010, Міністерством здійснюється узагальнення регіональної інформації щодо індикативних цін на основні будівельні матеріали, вироби та конструкції.

З метою підготовки матеріалів для моніторингу та аналізу вартості основних будівельних матеріалів, що використовуються при здійсненні будівництва, просимо до 15 числа щомісяця, починаючи з червня поточного року, надавати інформацію Мінрегіонбуду про поточні ціни основних будівельних матеріалів за даними підприємств-виробників, що заходяться на території області (міста).

Інформацію необхідно надсилати за адресою: 01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, факсом на телефон 278-70-84 (Управління ціноутворення, експертизи та контролю вартості у будівництві) чи електронною поштою на адресу роtароvа@minregionbud/gov.ua.

Листи Мінрегіонбуду від 26.02.09 № 9/8-251 та Держбуду від 05.04.05 № 7/8-241 вважати такими, що втратили чинність.

Додаток: на 3 арк.
Перший заступник Міністра А.В.Беркута

* * *Одержати документи:


Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам
Сейчас на сайте
Гостей: 16

Пользователей: 0

Всего пользователей: 24,988
Новый пользователь: DariaSakova

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры