03-03-2021 00:42
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 02.03.2021
ОБЪЯВА!!! Кому нужен классный молодой, перспективный сметчик в г. Днепр, пишите в личку.

[off] 02.03.2021
Sashok_M, звоните, номер в профиле

[off] 02.03.2021
ИгнатЪ, это не он

[off] 02.03.2021
Всем доброе утро!!! Smile

[off] 01.03.2021
Sashok_M, https://uristhome.
ru/sites/default/f
iles/doc/tipovaya_
forma_i_primer_akt
a_priema-peredachi
_stroitelnoy_plosh
chadki.doc


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Артем - Добрый день. Во время обновления АВК 3.2.2 до версии 3.5.1 была полностью удалена предыдущая версия программы. Работнику понадобилась информация из...
Ефимович - столкнулся с проблемой дорожніх знаков, в старой форме это было с111-1904-1, в новой этого нет. помогите найти .
вадим - \"Нужен прейскурант Усереднена вартість матеріалів в поточних цінах без урахування ПДВ станом на 1 січня 2001 року\"
Щодо поточних цін на основні будівельні матеріали
Новости

Узагальнена інформація щодо вартості основних будівельних матеріалів буде розміщена на офіційному веб-сайті Мінрегіонбуду у рубриці "Діяльність Міністерства. Ціноутворення та експертиза у будівництві". Ця інформація має довідковий характер і може застосовуватись при прогнозуванні обсягів капітальних вкладень, що спрямовуються на будівництво, слугувати замовнику орієнтиром при визначенні вартості будівництва на стадії складання інвесторської кошторисної документації у випадку відсутності даних щодо відпускних (поточних) цін на окремі матеріали, що не є основними на конкретній будові.

Разом з тим, слід зазначити, що інформація по всіх регіонах (за винятком УКБ Запорізької облдержадміністрації) була підготовлена за формальними ознаками.

Так наприклад, в інформації УКБ Рівненської, Чернівецької та Тернопільської облдержадміністрацій наведені вартісні показники без зазначення джерела інформації (завод-виробник, посередник).

ГоловУКБ м. Києва надано дані про поточні ціни будівельних матеріалів лише по 11 позиціях проти передбачених 41.

Показники вартості теплоізоляційних плит, надані УКБ Чернівецької та Тернопільської областей, наведені за одиницею виміру, що не відповідає передбаченій у листі Мінрегіонбуду та унеможливлює їх співставлення з іншими регіонами.

У багатьох випадках ціни на будівельні матеріали, зазначені окремими УКБ, при однаковій їх одиниці виміру значно відрізняються за величиною у порівнянні з іншими регіонами (наприклад, у Волинській області вказана усереднена вартість плиток керамічних облицювальних 641 грн. проти усередненої вартості по Україні 55 грн.; вартість плит мінераловатних у Хмельницькій, Рівненській, Волинській областях відповідно складає 25,55; 1100; 1140 грн. проти усередненої 385 грн; вартість дошок обрізних у Миколаївській області - 3340 грн. проти усередненої вартості 1115 грн.; вартість арматури у Чернівецькій області - 3800 грн. проти усередненої 6570 грн.).

Інформація від УКБ Дніпропетровської та Сумської облдержадміністрацій надійшла з порушенням термінів, зазначених у листі Міністерства, не в повному обсязі та з помилками.

Крім того, у багатьох випадках надавалась інформація, оформлена не в установленому порядку.

Станом на 1 липня поточного року до Мінрегіонбуду інформація про вартість матеріалів від УКБ Донецької облдержадміністрації взагалі не надійшла.

Виходячи з викладеного, просимо вжити дієвих заходів щодо забезпечення якісної підготовки матеріалів відповідно до листа Мінрегіонбуду від 21.05.2010 № 2/12-20/5742, щомісяця у термін до 15 числа місяця, наступного за звітним.

Додаток: на 4 стор.
Перший заступник Міністра А.В.Беркута

* * *

21.05.2010 № 2/12-20/5742
Управління капітального будівництва при Раді міністрів АР Крим,
обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" від 09.04.1999 № 586, Положення про Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 № 750, з метою стабілізації будівельної галузі та розвитку житлового будівництва, достовірного визначення вартості спорудження житла та на виконання Протокольного рішення наради про подальшу діяльність управлінь капітального будівництва при Раді міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, яка відбулася в Мінрегіонбуді 09.04.2010, Міністерством здійснюється узагальнення регіональної інформації щодо індикативних цін на основні будівельні матеріали, вироби та конструкції.

З метою підготовки матеріалів для моніторингу та аналізу вартості основних будівельних матеріалів, що використовуються при здійсненні будівництва, просимо до 15 числа щомісяця, починаючи з червня поточного року, надавати інформацію Мінрегіонбуду про поточні ціни основних будівельних матеріалів за даними підприємств-виробників, що заходяться на території області (міста).

Інформацію необхідно надсилати за адресою: 01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, факсом на телефон 278-70-84 (Управління ціноутворення, експертизи та контролю вартості у будівництві) чи електронною поштою на адресу роtароvа@minregionbud/gov.ua.

Листи Мінрегіонбуду від 26.02.09 № 9/8-251 та Держбуду від 05.04.05 № 7/8-241 вважати такими, що втратили чинність.

Додаток: на 3 арк.
Перший заступник Міністра А.В.Беркута

* * *Одержати документи:


Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 20

Пользователей: 0

Всего пользователей: 24,564
Новый пользователь: kabe71

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры