21-04-2019 10:08
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 20.04.2019
Афтанас, да!

[off] 19.04.2019
Добрый вечер. У меня вопрос: обязательно ли нужно иметь субподрядчику лицензию на електромонтажные работы, если такова есть у генподрядчика?

[off] 19.04.2019
alen4a, yt vj;не можете, а должны!)

[off] 19.04.2019
prepod, спасибо!

[off] 19.04.2019
prepod, спасибо


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Валентина Георгіївна - при оновленні з версії 330 до версії 3331 видає помилку файл avk5_3331\\CFG\\DocUse.avk не існує
Віта - Підскажіть будь-ласка, який потрібно прийняти коефіцієнт умов виконання робіт якщо роботи будуть виконуватися в неробочий час.( нічний)
Елена - Подскажите, пожалуйста, как в авк отобразить в объектной смете следующие данные, : \"підведення комунікацій-2% від вартості робіт за локальним кош...
Минрегионбуд
НовостиМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України інформує щодо вирішення проблемних питань, які виникають під час проведення експертизи проектів будівництва, отримання документів, які дають право на виконання підготовчих і будівельних робіт, та документів про введення закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію, у разі відсутності сертифікованих фахівців.
До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надходять звернення від громадян, установ, підприємств та організацій сфери містобудування щодо проблемних питань, які виникають під час проведення експертизи проектів будівництва, отримання документів, які дають право на виконання підготовчих і будівельних робіт, та документів про введення закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію, у разі відсутності сертифікованих фахівців.
За результатами аналізу отриманих звернень та узагальнення практики застосування містобудівного законодавства виявлено ряд питань, які потребують роз’яснень:
1) щодо можливості заповнення документів про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, а також документів для прийняття об’єкта в експлуатацію, без зазначення реквізитів кваліфікаційних сертифікатів виконавців робіт (виконробів);
2) стосовно необов’язковості зазначення з 1 червня 2012 року у документах, що подаються замовником будівництва до інспекцій держархбудконтролю, серії та номера кваліфікаційного сертифіката головного архітектора (інженера) проекту та експерта у разі, якщо проектна документація розроблена та затверджена до цієї дати;
3) щодо наявності в інженера-проектувальника – розробника окремого розділу проектної документації кваліфікаційного сертифіката у разі, якщо він розробляє зазначений розділ під керівництвом сертифікованого головного архітектора або головного інженера проекту.
Стосовно зазначеного Мінрегіон інформує.
На сьогодні Міністерством вжито вичерпних заходів для врегулювання цих питань та недопущення негативного впливу на обсяги будівництва і діяльність суб’єктів господарювання у цій сфері.
Держархбудінспекції, ДП «Укрдержбудекспертиза» та іншим експертним організаціям надано роз’яснення з метою унеможливлення необґрунтованих відмов у проведенні експертизи проектів, реєстрації декларацій, видачі дозволів та сертифікатів (листи від 01.06.2012 № 7/17-9217, від 08.06.2012 № 7/17-9501 тощо).
Зазначені листи розміщено на офіційному веб-сайті Мінрегіону (головна сторінка, розділ «Новини підрозділів», рубрика «Про сертифікацію»).
Відповідні роз’яснення надано на нарадах, проведених у Міністерстві.
Прошу врахувати зазначену інформацію під час опрацювання звернень суб’єктів містобудівної діяльності та довести до спеціально уповноважених органів містобудування та архітектури на місцях і місцевих державних адміністрацій.


Міністр А.М. Близнюк
Комментарии
#1 | аллаш 11.07.2012 11:43
Разом з тим, у разі виконання проектної документації на капітальний чи поточний ремонти, що передбачається здійснити за рахунок державних коштів за спрощеною документацією, основними складовими якої є дефектний акт та кошторис, наявність у інженера-кошторисника відповідного кваліфікаційного сертифікату є обов’язковою умовою -странное разъяснение:стой здесь-иди сюда. Нигде нет официального центра для получения сертификатов для сметчиков,а требования возникли....Shock
#2 | ksilit 11.07.2012 12:07
было чисто для сметчиков. это сметчик-эксперт. но по информации, только для работающих в экспертизе. а так можно проходить сметчик-проектировщик либо в модуле по технадзору есть сметная документация
#3 | ajax 20.07.2012 10:43
центра по сертификации нет, филиалов нет - а экспертиза не принимает сметы на ремонт, если нет сертификата у сметчика
ссылаются на указания и письмо из министерства
все как унас, но работать уже совсем невозможно (извините, наболело)
#4 | hoks 15.08.2012 15:15
читайте внимательно разъяснения Минрегионстроя на их сайте, в первом письме ошиблись, написав поточный ремонт, было разъяснение с корректировкой (убрали поточный), поэтому если есть капитальный ремонт, то должен быть проект, а если есть проект, то должна быть сметная документация (которую составляет сертифицированный инженер-сметчик-проектировщик)
#5 | MarikBig 12.02.2013 10:55
инженер-сметчик-проектировщик звучить гордо)))))
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 14

Пользователей: 0

Всего пользователей: 23,395
Новый пользователь: Marinersi

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры