Про визначення вартості поточного ремонту житла, об’єктів соціальної сфери та комунального призначення на всіх стадіях визначення вартості
Відповідно до пункту 3.1 ДБН А.2.2-3-2012 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», будівництво – нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення об’єкта будівництва. Роботи з поточного ремонту не відносяться до робіт, пов’язаних з будівництвом.
Вартість робіт з поточного ремонту житла, об’єктів соціальної сфери та комунального призначення визначається відповідно до «Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів », затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.02.2004 за №189/8788 (Порядок). Відповідно пункту 4.25 Порядку, для виконання поточного ремонту складається дефектний акт та розраховується кошторисна вартість.
Застосування окремих положень ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДСТУ) при визначенні вартості робіт з поточного ремонту можливо після прийняття відповідним центральним органом виконавчої влади, до сфери діяльності якого належить підприємство, що планує здійснювати роботи з поточного ремонту, рішення про поширення їх окремих положень на такі підприємства.
Застосування при визначенні вартості поточного ремонту житла та об’єктів комунального призначення ресурсних елементних кошторисних норм національних стандартів України можливо за умови, якщо склад, технологія і організація робіт, що виконуються на об’єкті поточного ремонту, витрат трудових та матеріально-технічних ресурсів співпадають з відповідними нормами національних стандартів.
п.4.14 Порядку: Вартість ремонту обєктів благоустрою, що здійснюється із залученням бюдж. коштів... базується на нормативно-розрахункових показниках... є ресурсні елементні кошторисні норми.
Взагалі, цей "Порядок" пристосован для благоустрою.
а п.4.25 Замовник повинен у термін не пізніше 45 днів... скласти акт здавання-приймання
1. Lu1, что значит "пристосован"? Этот порядок и есть правила по ремонту и содержанию объектов БЛАГОУСТРОЙСТВА. Или вы что-то конкретно-другое подразумеваете, а я не поняла вас?
2. В п.4.25 не написано про "Замовник повинен у термін не пізніше 45 днів... скласти акт здавання-приймання".
Я не вижу. Читаю и не вижу. Может быть были якісь зміни. Я прка не нашла.
А порядок этот опубликован в ЦеС № 11, 2009 г. (стр. 95 - 151)
pozmarin указанный Порядок предусмотрен для объектов благоустройства, а его применили ко всем ремонтам, в т.ч. соц. сферы. Указанный п.25 - в изменениях, спасибо, я его нашла
4.25. Для виконання поточного ремонту складається дефектний
акт та розраховується кошторисна вартість.
Кошторисна вартість розраховується за економічно обґрунтованими плановими витратами, визначеними на підставі державних і галузевих нормативів (норм) витрат ресурсів техніко-економічних розрахунків та кошторисів, ставок, податків і зборів (обов'язкових платежів та цін у плановому періоді, установлених на підставі прогнозних індексів цін підприємств).
Дефектний акт складається комісією, призначеною власником об'єкта благоустрою, до складу якої включається представник балансоутримувача.
Спасибо за участие
Взагалі, цей "Порядок" пристосован для благоустрою.
а п.4.25 Замовник повинен у термін не пізніше 45 днів... скласти акт здавання-приймання