24-04-2019 23:00
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 24.04.2019
александр070779, на ваш договор

[off] 24.04.2019
prepod, prepod, а на какой документ при этом можно сослаться?

[off] 24.04.2019
Roman1987, Пожалуйста!

[off] 24.04.2019
prepod, Спасибо!

[off] 24.04.2019
Герасимова, ДБН В.2.2-15-2005 Вам в помощь


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Валентина Георгіївна - при оновленні з версії 330 до версії 3331 видає помилку файл avk5_3331\\CFG\\DocUse.avk не існує
Віта - Підскажіть будь-ласка, який потрібно прийняти коефіцієнт умов виконання робіт якщо роботи будуть виконуватися в неробочий час.( нічний)
Елена - Подскажите, пожалуйста, как в авк отобразить в объектной смете следующие данные, : \"підведення комунікацій-2% від вартості робіт за локальним кош...
О объектах-аналогах
Новости З 01.01.2014 р. введені нові правила визначення вартості будівельних і проектно-вишукувальних робіт. Відповідно до ДСТУ Б Д.1.1- 1 : 2013 та ДСТУ Б Д.1.1- 7 : 2013 дуже велике значення приділяється використанню вартісних показників об'єктів-аналогів.

Згідно ДСТУ Б Д.1.1- 1 : 2013 - Правила визначення вартості будівництва, для складання локальних та об'єктних кошторисних розрахунків застосовуються вартісні показники об'єктів-аналогів(п.5.7.2).При цьому до кошторису об'єкта-аналога включається цінова поправка для приведення вартісних показників об'єкта-аналога до поточного рівня (п.5.7.4).

Згідно ДСТУ Б Д.1.1- 7 : 2013 - Правила визначення вартості проектно- вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво, визначення кошторисної вартості проектних робіт здійснюється шляхом застосування усереднених відсоткових показників вартості проектних робіт до вартості будівельних робіт , а для об'єктів виробничого призначення до вартості будівельних робіт з урахуванням вартості обладнання (п.4.1 ). Вартість будівельних робіт визначається проектувальником на підставі вартісних показників об'єктів- аналогів або укрупнених усереднених показників вартості будівництва на одиницю потужності ( 1 м2 загальної площі , 1 м3 об'єму будинку , одне відвідування і т.д.).

У зв'язку з цим особливо актуальною є база об'єктів аналогів .

При цьому попередня вартість житлових будинків і об`єктів соціального призначення на перших стадіях їх проектування може встановлюватись через опосередковану одиничну вартість таких об`єктів, що надається Мінрегіоном України.

Разом з цим, для громадських і виробничих будівель і споруд різного функціонального призначення, такий підхід неможливий через відсутність відповідних показників.

На даний момент існує Збірник укрупнених показників вартості відтворення об`єктів-аналогів для всіх галузей народного господарства (виконавчої діяльності), розроблений профільними проектними інститутами за єдиною методикою колишнього Держбуду СРСР.

Згідно Листа Мінрегіонбуду від 15.04.2014 р. № 7/15-4455 про індекси зміни вартості будівельних робіт, продукції промислового виробництва та опосередкованої вартості будівництва об’єктів соціального призначення, зазначені індекси та показники мають довідковий характер і можуть застосовуватися при прогнозуванні обсягів капітальних вкладень, при перерахуванні їх у зіставлений рівень цін, для приведення вартісних показників об’єктів-аналогів у поточний рівень цін при визначенні кошторисної вартості будівництва на перших стадіях проектування.

ТОВ «ІНКОМСЕРВІС» разробляє і продовжує доопрацьовувати базу об'єктів аналогів,яка використувується для оцінки вартості майна і може бути використана як довідкова вартість об’єктів-аналогів на перших стадіях проектування.

Крім того , ТОВ «ІНКОМСЕРВІС» ВПЕРШЕ розробило і впровадило календарне планування при виконанні проектних робіт

З повагою ТОВ «Інкомсервіс»

ТОВ “ІНКОМСЕРВІС” УКРАЇНА, 03055,Київ
пр-т.Перемоги, 30 оф.64
Тел: (044) 585- 89- 84
Факс: (044) 236-15-09
e-mail: ac4incom@ukrpack.net
www.ac4.com.ua

Комментарии
#1 | prepod 22.04.2014 15:14
База об`ектів-аналогів затверджена різними міністерствами України, уже давно існує.

Багатоповерхове житло;
Малоповерхове житло;
Електричні мережі;
Газові мережі.
І це тільки за останні п`ять років.

Також необхідно пам`ятати, що згідно Листа Мінрегіонбуду від 29.07.2013 р. № 7/15-11731 про індекси зміни вартості будівельних робіт, продукції промислового виробництва та опосередкованої вартості будівництва об’єктів соціального призначення, зазначені індекси та показники мають довідковий характер і можуть застосовуватися при прогнозуванні обсягів капітальних вкладень, при перерахуванні їх у зіставлений рівень цін, для приведення вартісних показників об’єктів-аналогів у поточний рівень цін при визначенні кошторисної вартості будівництва на перших стадіях проектування.

А цей лист дає нам, кошторисникам, майже не обмежені можливості.

Про себе можу сказати, що за минуле десятирічча мною зібрана та вікористовується база на понад 10 000 (десять тисяч) об`єктів-аналогів.

Хотілось би висловити щиру подяку ТОВ “ІНКОМСЕРВІС” щиру подяку, за розробку своєї бази об`єктів-аналогів. 27
#2 | infotech 24.04.2014 11:31
ТОВ "Інфотех" закінчує створення програмного комплексу для розрахунку вартості будівництва на основі об'єктів аналогів з використанням бази даних розробленої проектними організаціями України. Окрім того будуть використані наопрацювання по об'єктам аналогам різних міністерств. Також цей програмний комплекс дозволить формувати базу даних користувача по об'єктах власного виробництва.
По всіх питаннях, звертайтесь (056) 371-43-54, infotech@itech.net.ua , itech.net.ua
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 9

Пользователей: 0

Всего пользователей: 23,400
Новый пользователь: snozyk

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры