1. Нові положення і тенденції в регулюванні будівельної діяльності в Україні. Реформування та діяльність Державної архітектурно-будівельної інспекції в перехідний період.
2. Дозвільна документація у будівництві. Порядок отримання дозвільних документів на виконання підготовчих і будівельних робіт та введення об'єктів будівництва в експлуатацію в 2014р.
3. Проектна документація на будівництво об’єктів та особливості її розроблення згідно ДБН А. 2. 2 – 3 – 2012.
4. Сучасний стан нормативно-правової бази ціноутворення у будівництві.
5. Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу за новими ДСТУ ( інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт) у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).
6. Форми КБ-2в та КБ-3 їх суть та особливості оформлення.
7. Механізм визначення вартості будівництва об’єктів інфраструктури з урахуванням змін в системі ціноутворення.
8. Врахування вартістю будівництва коштів на покриття відрахувань на розвиток соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури населених пунктів.
9. Можливість включення в ЗКР витрат підрядника на розвиток власної бази виробництва та поповнення парку будівельних машин та механізмів.
10. Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання та устаткування.
11. Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт та включення її до кошторисної вартості будівництва.
12. Дольова участь у будівництві – питання оформлення та включення у вартість будови.
13. Порядок розробки ресурсних кошторисних норм на будівельно-монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин і механізмів, які відсутні в діючій базі.
14. Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню.
15. Особливості визначення кошторисної вартості проектних і вишукувальних робіт та експертизи проектної документації.
16. Визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту будівництва. Нові законодавчі зміни.
Хто розраховує категорію складності об’єкта будівництва та хто перевіряє цей розрахунок?
Відповідальність за правопорушення щодо категорії складності. Доказова база.
Порядок віднесення об'єктів будівництва до IV і V категорій складності.
Категорія складності об’єкта будівництва - кожного будинку будівлі, споруди, лінійного об’єкта інженерно−транспортної споруди окремо або комплексу об’єктів будівництва.
Категорія складності об’єкта реконструкції, технічного переоснащення або нового будівництва.
Категорія складності об’єкта капітального ремонту або частини існуючого об’єкта без повного призупинення його використання за функціональним призначенням.
Категорія складності об’єктів поточного ремонту.
Розрахунок обсягу можливого економічного збитку.
Особливості використання класу наслідків при проектуванні в сейсмічних районах.
Категорія складності об’єктів будівництва з котельнями потужністю 200 кВт і більше.
17. Визначення тривалості будівництва об’єктів.
18. Особливості прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Декларація та Сертифікат як підстави для отримання Свідоцтва. Особливості регулювання процедури введення об’єкта в експлуатацію (строки, заповнення документів, підписання Акту готовності). Перевірка документів ДАБІ. Можливості легалізації складних об’єктів, що збудовані без відповідних документів. Паспортизація та огляд об’єкту будівництва. Нові законодавчі ініціативи.
19. Що таке об'єкт незавершеного будівництва. Законодавче визначення. Які документи свідчать про статус об'єкта незавершеного будівництва. Основні права та обов'язки власника об'єкта незавершеного будівництва.
20. Аналіз можливих шляхів придбання об'єкта незавершенного будівництва в 2014 р.
21. Оформлення і реєстрація землі та існуючих об’єктів нерухомості в 2014 р. Функції нових суб’єктів технічної інвентаризації. Порядок державної реєстрації майнових прав на нерухомість та їх обмежень: шляхи вирішення спірних питань.
22. Договірні відносини у будівництві в 2014р. Правовий режим договору підряду на капітальне будівництво: істотні умови, загальні умови укладення договору підряду. Варіантність ціни в підрядних договорах. Гарантійні строки, скриті дефекти, позовна давність. Закупівля устаткування у складі підрядного договору. Внутрішня та зовнішня служба замовника. Контроль за виконанням договору підряду. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова). Порядок розірвання договору підряду, в т.ч. в односторонньому порядку. Вплив змін в проектну документацію.
23. Взаємовідносини «підрядник-субпідрядник» (розрахунки, розподіл відповідальності, терміни, відшкодування збитків). Відновлення порушених інтересів організації (підприємства). Випадки визнання підрядних договорів недійсними. Типові помилки. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності.
24. Договір про спільну діяльність (просте товариство).
Правовий режим договору про спільну діяльність: характер, особливості, істотні умови договору. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі спільної діяльності. Реєстрація договорів та податковий облік. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності.
25. Договір купівлі-продажу і попередній договір. Правовий режим і сфера застосування договорів купівлі-продажу нерухомості, купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва, договору резервування. Спірні питання переходу права власності. Укладення попереднього договору щодо нерухомості, що будується. Визначення експертної вартості в нових умовах. Ризики оформлення права власності.
26. Договір купівлі-продажу майнових прав. Ризики оформлення права власності.
27. Договір доручення (комісії). Моделі посередницьких договорів. Оподаткування Ризики оформлення права власності.
28. Інвестиційний договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності.
Вартість участі одного слухача - 1980 грн. Для двох учасників – знижка 5%, для трьох і більше учасників – 10%
В рахунок вказаної суми входить плата за: лекції і консультації; CD-диск з нормативно-методичними матеріалами; ділові аксесуари; обіди; каву у перервах; сертифікат.
____________________________________________________ Зарегистрироваться и получить дополнительную информацию можно по тел.
(044) 451-88-12 или на сайте www.desyatka.com.ua