21-04-2019 09:42
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 20.04.2019
Афтанас, да!

[off] 19.04.2019
Добрый вечер. У меня вопрос: обязательно ли нужно иметь субподрядчику лицензию на електромонтажные работы, если такова есть у генподрядчика?

[off] 19.04.2019
alen4a, yt vj;не можете, а должны!)

[off] 19.04.2019
prepod, спасибо!

[off] 19.04.2019
prepod, спасибо


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Валентина Георгіївна - при оновленні з версії 330 до версії 3331 видає помилку файл avk5_3331\\CFG\\DocUse.avk не існує
Віта - Підскажіть будь-ласка, який потрібно прийняти коефіцієнт умов виконання робіт якщо роботи будуть виконуватися в неробочий час.( нічний)
Елена - Подскажите, пожалуйста, как в авк отобразить в объектной смете следующие данные, : \"підведення комунікацій-2% від вартості робіт за локальним кош...
14 часов рекомендаций и ответов на вопросы по расчетам стоимости строительства и оформлению договоров
НовостиПрограмма семинара:


1. Нові положення і тенденції в регулюванні будівельної діяльності в Україні. Основні питання діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України.


• технічне обстеження і паспортизація об'єктів прийнятих в експлуатацію (як планується здійснювати і контролювати);

• плановані зміни в ліцензуванні будівельної діяльності;

•реформування системи державного архітектурно-будівельного контролю, державний архітектурно-будівельний нагляд.

2. Дозвільна документація у будівництві.Очікувані зміни. Порядок отримання дозвільних документів на виконання підготовчих і будівельних робіт та введення об'єктів будівництва в експлуатацію в 2014р.

3. Експертиза проектів будівництва в 2014р. Оформлення результатів.

4. Проектна документація на будівництво об’єктів та порядок її розроблення згідно ДБН А. 2. 2 – 3 – 2012. Суб’єкти, що можуть виконувати роботи по розробленню проектної документації. Сертифікація. В яких випадках сертифікат не потрібен.

5. Сучасний стан нормативно-правової бази ціноутворення у будівництві.

6. Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу ( інвесторська кошторисна до куме-нтація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт) у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).

7. Механізм визначення вартості будівництва об’єктів інфраструктури з урахуванням змін в системі ціноутворення.

8. Врахування вартістю будівництва коштів на покриття відрахувань на розвиток соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури населених пунктів.

9. Можливість включення в ЗКР витрат підрядника на розвиток власної бази виробництва та поповнення парку будівельних машин та механізмів.

10. Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання та устаткування.

11. Дольова участь у будівництві – питання оформлення та включення у вартість будови.

12. Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт та включення її до кошторисної вартості будівництва.

13. Порядок розробки ресурсних кошторисних норм на будівельно-монтажні роботи, на експлуатацію будівельних машин і механізмів, які відсутні в діючій базі.

14. Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню. Рекомендації щодо підготовки кошторисної документації до перезатвердження. Коли необхідно перераховувати кошторисну документацію?

15. Правила визначення вартості проектних і вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництві за ДСТУ Б Д.1.1-7:2013. Обґрунтування фактичних витрат при розрахунку вартості проектних робіт. Типові помилки при експертизі кошторисів на вишукувальні роботи.

16. Визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту будівництва. Практичні питання, роз’яснення, приклади розрахунків відповідно до вимог ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013. Порядок віднесення об'єктів будівництва до IV і V категорій складності. Перелік видів діяльності та об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку:• Хто розраховує категорію складності об’єкта будівництва та хто перевіряє цей розрахунок?

• Необхідність розрахунку категорії складності.

• Відповідальність за правопорушення щодо категорії складності. Доказова база.

• Категорія складності об’єкта будівництва - кожного будинку, будівлі, споруди, лінійного об’єкта інженерно−транспортної споруди окремо або комплексу об’єктів будівництва.

• Категорія складності об’єкта реконструкції, технічного переоснащення або нового будівництва.

• Категорія складності об’єкта капітального ремонту або частини існуючого об’єкта без повного призупинення його використання за функціональним призначенням.

• Категорія складності об’єктів поточного ремонту.

• Розрахунок обсягу можливого економічного збитку.

• Особливості використання класу наслідків при проектуванні в сейсмічних районах.

• Категорія складності об’єктів будівництва з котельнями потужністю 200 кВт і більше.

• Об’єкти-аналоги. Роль бази «об’єктів-аналогів» у визначенні класу наслідків (відповідальності) а також при визначенні вартості проектних робіт.

17. Ціна тендерної пропозиції (договірна ціна) проектних робіт та розрахунок коефіцієнта для її визначення.

18. Практичні питання вартості робіт у будівництві. Особливості застосування нового ДСТУ «Нормативи витрат праці для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві».

19. Форми КБ-2в та КБ-3. Їх суть та особливості оформлення.

20. Визначення тривалості будівництва об’єктів.

21. Функції нових суб'єктів технічної інвентаризації.

22. Особливості прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Декларація та Сертифікат як підстави для отримання Свідоцтва. Особливості регулювання процедури введення об’єкта в експлуатацію (строки, заповнення документів, підписання Акту готовності). Перевірка документів ДАБІ. Можливості легалізації складних об’єктів, що збудовані без відповідних документів. Паспортизація та огляд об’єкту будівництва – нові вимоги. Нові законодавчі ініціативи.

23. Оформлення і реєстрація землі та існуючих об’єктів нерухомості в 2014 р. Правовстановлюючі документи та їх отримання на землю та існуючі об’єкти нерухомості. Особливості проведення технічної інвентаризації. Порядок державної реєстррації майнових прав на нерухомість та їх обмежень: шляхи вирішення спірних питань. Необхідність реєстрації права користування будівлею або іншою капітальною спорудою (співвідношення Цивільного кодексу України і Закону № 1878- VI).

24. Особливості оформлення і реєстрації переходу прав на об'єкт нерухомого майна і земельної ділянки під ним (проблеми реалізації принципу «єдиної юридичної долі» ст.120 ЗКУ і 377 ЦКУ).

25. Що таке об'єкт незавершеного будівництва. Законодавче визначення. Які документи свідчать про статус об'єкта незавер-шеного будівництва. Основні права та обов'язки власника об'єкта незавершеного будівництва.

26. Аналіз можливих шляхів придбання об'єкта незавершенного будівництва в 2014 р. Продаж будівельних матеріалів. Передача майнових прав за інвестиційними договорами. Передача функцій замовника будівництва. Укладення інвестиційного договору. Укладення договору про спільну діяльність. Порядок продажу об'єктів незавершеного будівництва на аукціоні (конкурсі).

27. ДОГОВОРИ У БУДІВНИЦТВІ в 2014р. Генпідряд. Генпідряд - істотні умови договору підряду, принцип генпідряду. Варіантність ціни в підрядних договорах. Гарантійні строки, приховані дефекти, позовна давність. Закупівля устаткування у складі підрядного договору. Внутрішня та зовнішня служба замовника. Контроль за виконанням договору підряду. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова), порядок розірвання в т.ч. в односторонньому порядку. Вплив змін в проектну документацію.

28. Взаємовідносини «підрядник-субпідрядник» (розрахунки, розподіл відповідальності, терміни, відшкодування збитків). Відновлення порушених інтересів підприємства. Випадки визнання підрядних договорів недійсними. Типові помилки. Ризики оформлення права власності.

29. Договір авторського нагляду: істотні умови і відповідальність.

30. Управління проектом (правова суть договору, змішаний характер, аналіз можливих правовідносин, що містяться в договорі, розподіл відповідальності між замовником.

31. Договір про спільну діяльність. Загальноправові ризики та сфера застосування. Реєстрація, розподіл обов’язків та відповідальності. Моделі спільної діяльності. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності.

32. 33. Договір купівлі-продажу і попередній договір. Правовий режим і сфера застосування договорів купівлі-продажу неру-хомості, купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва, договору резервування. Спірні питання переходу права власності. Укладення попереднього договору щодо нерухомості, що будується. Визначення експертної вартості в нових умовах. Ризики оформлення права власності.

33. Договір купівлі-продажу майнових прав. Особливості договору купівлі-продажу майнових прав. Чи можливе у
кладання такого договору забудовником? Ризики оформлення права власності.

34. Договір доручення (комісії). Правовий режим: договір доручення, договір комісії, агентський договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі посередницьких договорів. Оподаткування Ризики оформлення права власності.

35. Інвестиційний договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Ризики оформлення права власності.


Вартість участі одного слухача - 2150 грн.

Для двох учасників – знижка 5%, для трьох і більше учасників – 10%В рахунок вказаної суми входить плата за: лекції і консультації; CD-диск з нормативно-методичними матеріалами; ділові аксесуари; обіди; фірмову каву рівня 5*; сертифікат.


____________________________________________________

Зарегистрироваться и получить дополнительную информацию можно по тел.

(044) 451-88-12 или на сайте www.desyatka.com.ua
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 13

Пользователей: 0

Всего пользователей: 23,395
Новый пользователь: Marinersi

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры