21-04-2019 09:51
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

[off] 20.04.2019
Афтанас, да!

[off] 19.04.2019
Добрый вечер. У меня вопрос: обязательно ли нужно иметь субподрядчику лицензию на електромонтажные работы, если такова есть у генподрядчика?

[off] 19.04.2019
alen4a, yt vj;не можете, а должны!)

[off] 19.04.2019
prepod, спасибо!

[off] 19.04.2019
prepod, спасибо


ИCC
Информационно-справочная система Зодчий
Нормативная база «НОРМАТИВ™ PRO»
Нормативная база
ГНч ГНч
ДСТУ ДСТУ
ЕНиР ЕНиР
РЭСН РЭСН
РЭСНмо РЭСНмо
РЭСНр РЭСНр
Реставрация Реставрация
Минпром Минпром
СцнПРдС СцнПРдС
Пусконаладка Пусконаладка
Прейскурант 260543Е Прейскурант 260543Е
[On-Line консультация]
Валентина Георгіївна - при оновленні з версії 330 до версії 3331 видає помилку файл avk5_3331\\CFG\\DocUse.avk не існує
Віта - Підскажіть будь-ласка, який потрібно прийняти коефіцієнт умов виконання робіт якщо роботи будуть виконуватися в неробочий час.( нічний)
Елена - Подскажите, пожалуйста, как в авк отобразить в объектной смете следующие данные, : \"підведення комунікацій-2% від вартості робіт за локальним кош...
Семінар 27-28 травня в Києві "Будівництво-2015".
НовостиБУДІВНИЦТВО-2015. Децентралізація ДАБІ.
Дозвільні процедури, дозвільна документація.
Нова нормативна база у сфері ціноутворення, проектування, експертизи та експлуатації.
Договірні відносини.
______________________________________________
Детальніше: (044)451-88-12
______________________________________________

СПІКЕРИ:

керівні працівники ДАБІ України,
провідні фахівці, які розробляли нормативні документи з питань будівельної діяльності, ціноутворення та економіки будівництва в Україні

ПРОГРАМА:

1. Реформування системи державного архітектурно-будівельного контролю, державний архітектурно-будівельний нагляд. Мораторій на перевірки. Чи може ДАБІ здійснювати контрольні функції? Чи розповсюджується він на об'єкти будівництва.

2. Дозвільна документація у будівництві. Очікувані зміни.

3. Експертиза у будівництві. Особливості проведення комплексної експертизи, експертизи з напрямками. Оформлення результатів. Порядок усунення зауважень експерта.

4. Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу за ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт, у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).

5. Форми КБ-2в та КБ-3 їх суть та особливості оформлення.

6. Механізм визначення вартості будівництва об'єктів інфраструктури з урахуванням змін в системі ціноутворення. Врахування вартістю будівництва коштів на покриття відрахувань на розвиток соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури населених пунктів.

7. Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання та устаткування.

8. Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт та включення її до кошторисної вартості будівництва.

9. Дольова участь у будівництві - питання оформлення та включення у вартість будови.

10. Порядок розробки ресурсних кошторисних норм на будівельно-монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин і механізмів, які відсутні в діючій базі.

11. Стадії проектування та їх оптимізація. Вимоги до складу та змісту проектної документації. Порядок розроблення проектної документації об'єктів в розрізі дій сертифікованих інженерів-проектувальників.

12. Визначення класу наслідків та категорії складності об'єкту будівництва. Оптимізація категорії складності. Практичні питання, приклади розрахунків. Рекомендації.

13. Практичні питання визначення вартості робіт з науково-технічного супроводу у будівництві. Новий ДСТУ "Нормативи витрат праці для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві".

14. Визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації (ДСТУ Б Д.1.1w22;7:2013).

• Застосування усереднених відсоткових показників до вартості будівельних робіт.
• Відшкодування витрат генерального проектувальника.
• Визначення вартості проектування об'єктів невиробничого та виробничого призначення проектних робіт лінійних об'єктів.
• Розподіл вартості проектних робіт по окремих стадіях проектування, між виконавцями окремих розділів проектної документації.
• Визначення договірної ціни, прибуток, середньомісячна заробітна плата проектувальника.
• Обґрунтування фактичних витрат при розрахунку вартості проектних робіт.
• Приклад Розрахунку коефіцієнта для визначення ціни тендерної пропозиції.
• Використання Збірників часів Радянського Союзу.
• Вартість експертизи проектної документації,хто виконує експертизу.
• Помилки при експертизі кошторисів на вишукувальні роботи.
• Визначення вартості проектно-вишукувальних робіт калькуляційним методом. (чи змінилися індекси 7,77 та показник вартості 355 грн. в розрахунку на 1 люд. день?)
• Визначення вартості за формою № 3w22;П (зміни та уточнення).
15. Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню. Рекомендації щодо підготовки кошторисної документації до перезатвердження. Коли необхідно перераховувати кошторисну документацію.

16. Авторський та технічний нагляд. Набуття та передача авторських прав у будівництві.

17. Особливості прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта в 2015 р. Документи, що дають право на експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Можливості легалізації складних об'єктів, що збудовані без відповідних документів.

18. Реєстрація майнових прав на об'єкти нерухомості в 2015 р. Перелік документів, необхідних для реєстрації. Строки реєстрації. Проблеми, з якими стикається власник в процесі реєстраційних дій. Ризики та захист прав власності.

19. Посилення відповідальності юридичних та фізичних осіб у сфері містобудівної діяльності. Види відповідальності та з якого моменту вона виникає. Факти, що свідчать про наявність підстав щодо притягнення до відповідальності.
ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ У БУДІВНИЦТВІ в 2015р. Генпідряд - істотні умови договору підряду, принцип генпідряду. Варіантність ціни в підрядних договорах. Гарантійні строки, приховані дефекти, позовна давність. Контроль за виконанням договору підряду. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова). Штрафні санкції. Порядок розірвання в т.ч. в односторонньому порядку. Вплив змін в проектну документацію.

1. Взаємовідносини між підрядником та субпідрядником (розрахунки, розподіл відповідальності, терміни, відшкодування збитків). Відновлення порушених інтересів підприємства.

2. Договір на виконання проектних і проектно-вишукувальних робіт.

3. Договір авторського нагляду.

4. Договір про спільну діяльність. Загальноправові ризики та сфера застосування. Реєстрація, розподіл обов'язків та відповідальності. Моделі спільної діяльності.

5. Договір купівлі-продажу і попередній договір. Правовий режим і сфера застосування. Визначення експертної вартості. Ризики оформлення права власності.

6. Договір купівлі-продажу майнових прав.

7. Договір доручення (комісії). Договір доручення, договір комісії. Моделі посередницьких договорів.
8. Інвестиційний договір.


Додаткова інформація:

(044) 451-88-12
(050) 312-34-73
www.desyatka.com.ua
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Авторизация
Логин

ПарольВы не зарегистрированы?
Нажмите здесь для регистрации.

Забыли пароль?
Запросите новый здесь.
Навигация
Заказать АС-4
Статьи
Правила сайта
Обратная связь
Сметные программы
Заказать пароль к АВК-5
Выписать счет на АВК5
Тестирование обработки 1С-АВК
Заказать смету
АС-4
C=>C=>C=>С
Разное
Внимание!!! Курсы!!!
Новости
Архив новостей
Зарплата по регионам

Сейчас на сайте
Гостей: 12

Пользователей: 0

Всего пользователей: 23,395
Новый пользователь: Marinersi

Посмотреть >>>
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА
ЗОДЧИЙ - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем) АС4 Сметный программный комплекс. Кондиционеры