Перелік основних питань, які будуть розглянуті на семінарі:
1. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону України від 17.01.2017 № 1817-VIII.
2. Проведення експертизи проектної документації на будівництво. ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 та виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Досвід роботи.
3. Визначення та обґрунтування вартості проектних та пошукових робіт. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Практичні аспекти.
4. Науково-технічний супровід, авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури. Регламентуючі документи.
5. Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішеня при реалізації проектів енерго- термомодернізації. ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» та ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків».
6. Об’єкти-аналоги в нормативних документах з проектування. Їх використання при визначенні класів наслідків (відповідальності), термінів будівництва, вартості робіт.
7. Передові технології виконання проектних робіт. BIM-технології та цифрове будівництво.
Для участі в семінарах запрошуються фахівці служб замовника, будівельних корпорацій, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій. Семінари будуть корисними керівникам, ГІПам, ГАПам, фахівцям, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи, замовникам, а також інвесторам.
Учасники семінарів зможуть ознайомитись з новими версіями та отримати консультації по роботі програмних комплексів, які реалізують вимоги вітчизняних ДБН та ДСТУ на проектування.
Для участі в семінарі потрібно заповнити анкету і зареєструвати її у організатора семінару відправивши на електронну пошту : super_conf2018@ukr.net Завантажити анкету
Також є можливість зареєструватись для участі у семінарі он-лайн на сайті https://ssb.com.ua/.
Вартість участі в семінарі одного представника 1200 грн. 00 коп. з ПДВ. Для зареєстрованих користувачів ліцензійного кошторисного ПЗ - 1080 грн.00 коп. з ПДВ.
Кожному другому і наступному учаснику від однієї організації знижка - 5%.
У вартість входить: участь у семінарі, матеріали семінару, іменний сертифікат