Всім доброго дня і з Новим Роком. Бажаю всім мира та злагоди.
Підкажіть будь ласочка розцінки на переміщення вантажів (матеріалів) (ручне або за допомогою тачки)
Поділіться будь-ласка, досвідом стововно пусконалагоджувальних робіт. На прикладі системи сповіщення про пожежу і пожежогасіння, або інша з практики.
- Як правильно користуватися збірниками які були розробленні ще до незалежної України. Враховуючи те, що науково технічний прогрес в області обладнання, відбувається швидже ніж в плані будівельних матеріалів (привів порівняння для того, що будівельні збірники всеж таки коригуються і оновлюються). Обладнання стає компактніше але технічно складніше і переважно з програмним забезпеченням, що потрібно допрацьовувати під конкретну функцію.
- Що підлягає пусконалагоджуванню (система, окремий прилад чи частина системи яка виконує конкретну функцію наприклад звукове сповіщення) або ваш варіант.
- Як правильно формувати обс'яги робіт враховуючи те, що в монтажному збірнику в розцінках зазвичай є пробний пуск приладу. Питання в тому де закінчується монтаж і починається пусконаладка?
- Розробка програмного забезпечення нового чи доопрацювання заводського, як розраховувати?
- Привидіть приклади кошторисів на пусконалагоджувальні роботи, що мали позитивний висновок експертизи.
- Пишіть будь що, що може бути корисним стосовно пусконаладки на вашу думку.
Думаю ця тема дуже важлива оскільки в БМР все більше використовується високотехнологічного обладнання, а збірники на пусконаладку все старішають.
К = 30% х 1 + 70% х 1,3 = 1,21 (в знаменателе нужно поставить 100%)
Тут через дробь у меня не получается написать, но в техчасти сборника по наладке П1 есть Табличка Этапы работ, изучите ее и там написано в процентном соотношении этапы работ, так вот Подготовительные работы - 25% и Оформление рабочей и приемо-сдаточной документации - 5% наладчики выполняют без наряда допуска и не под напряжением.
Этот коэф. 1,21 касается сборника П1, а если у вас работы есть по П2, то тот же принцип подсчета, только там процентное соотношение немного другое, и можете брать коэф. К = 15% х 1 + 85% х 1,3 = 1,255
Svetlana-BU, если будут вопросы по наладке, в профиле есть моя почта, пишите, помогу чем смогу.
изначально ваш подрядчик применил коэф. 1,3 - это работы под напряжением с оформлением наряда-допуска, но убрав % работ не под напряжением, получился коэф. 1,21
Христос Воскрес! Подскажите пожалуйста, если в здании детсада меняю датчики и провожу новіе провода пож сигнализации, по дефектному акту , то могу ли я в той же смете по дефектному акту брать пусконаладку по ПЖ сборнику без проекта и по дефектному акту?